O firmie

Chcesz kupić DOBRE AUTO , a nie duży kłopot? Zostań z nami - uczciwie Ci pomożemy i doradzimy.

Autazeszwajcarii.pl jest największym w Polsce marketem aut szwajcarskich. Od 2000 roku specjalizujemy się w importowaniu pojazdów dla najbardziej wymagających klientów. Na naszej platformie mają Państwo możliwość bezpośredniej licytacji aut pochodzących z ubezpieczalni, banków i służb państwowych. Codziennie ponad 70 nowych ofert samochodów osobowych, ciężarowych, specjalnych, maszyn oraz motocykli. Ponadto sprowadzamy auta ze szwajcarskich ogłoszeń, sprawdzamy je przed zakupem i dostarczamy do klienta.


Kultura techniczna, warunki drogowe i restrykcyjne przepisy sprawiły, że auta ze Szwajcarii są zdecydowanie w najlepszym stanie technicznym i wizualnym. A my wybieramy te najlepsze, dostarczamy pod dom i załatwiamy wszelkie formalności związane z importem Dysponujemy swoim ubezpieczonym transportem, a także rzeszą zaufanych kierowców. Powierzając nam transport zobowiązujemy się do poszanowania Twojej własności i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność.


WAŻNE - firma posiada tylko te wskazane w zakładce kontakt numery telefonów, emaile oraz siedzibę biura w Polsce (Otwock) i jedną w Szwajcarii.


Wszelkie inne wiadomości, kontakty, osoby powołujące się na markę AUTAZESZWAJCARII.PL są podszywającymi się osobami, nielegalnie wykorzystującymi nasz brend. Coraz wiecej pojawia się stron kopiujących treści naszej strony. Nazwy łudząco podobne, ale AUTAZESZWAJCARII.PL to jedyna nasza marka i e-maile w zakładce kontakt, z których wysyłamy Państwu dokumenty, kwitujemy wadium do aukcji, zaliczki oraz zadatki.

WSZELKIE PRAWA DO TREŚCI, FORMY GRAFICZNEJ I STYLU STRONY SĄ ZASTRZEŻONE.